لمبه کاران زرین

درباره ما لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین با دارا بودن پیشینه چندین ساله در خصوص صنعت ساختمان و کادری مجرب و کار آزموده در خصوص تولید، فروش، طراحی و اجرای مصالح مدرن ساختمانی High Tech با تکیه بر توانمندی مدیران و دانش روز و تجربیاتی کهن، در جهت تسهیل خدمات قابل ارائه به همکاران و کارفرمایان بخش ساختمان، مجموعه ای را به این شرح فراهم آورده است:

لمبه چوبی

دامپا

لمبه چوبی یکی از محبوب‌ترین دیوار پوش‌های مورد استفاده در معماری و دکوراسیون ایرانی است. به طوری که اکثر سقف خانه ها در شمال کشور از لمبه می‌باشد. لمبه چوبی معمولا از برش‌ چوب کاج ساخته می‌شود، زیرا چوب کاج به دلیل ارزان بودن و مقاومت بالا در برابر رطوبت و حشرات براس ساخت لمبه بسیار مناسب است.
از این رو این مجموعه که در دهه ۵۰ فعالیت خود را با تولید انواع پروفیل (از جنس آلومینیوم) آغاز کرده نام خود را لمبه کاران زرین ثبت نمود.

محصولات و خدمات

تولید انواع سقف کاذب آلومینیومی و فلزی

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک رباتیک

خدمات پانچ CNC

خدمات لیزر

خدمات برک و خم

نمای آلومینیوم دو پوسته

نمای کامپوزیت و شیشه

کارخانه لمبه کاران زرین

تولید سقف‌های کاذب آلومینیومی این کارخانه در مساحتی بالغ بر 12000 مترمربع در شهرک صنعتی شمس آباد واقع شده و دارای خطوط تولید تمام اتوماتیک و رنگ آمیزی روباتیک بوده و توان تولید ماهانه 110000 مترمربع در هر شیفت کاری را دارا می‌باشد.

گواهینامه های لمبه کاران زرین

طی سال‌ها تلاش و فعالیت گروه تخصصی لمبه کاران زرین، این مجموعه با دستیابی به دست‌آوردهای مهم، همواره شایسته دریافت تندیس‌ها و گواهینامه‌هایی بوده است که در ذیل می‌توایند برگی از موفقیت‌های این مجموعه را مشاهده کنید.

لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین

شرکت لمبه کاران زرین با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ بالا آماده ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می‌باشد.

تلفن‌های تماس   22911813-021 (10خط)

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد لمبه کاران زرین محفوظ می‌باشد.
طراحی وب