Willstrong

شرکت Willstrong

Willstrong با 21 سال تجربه به خوبی در بازار ساخت و ساز شناخته شده است. همچنین به یکی از مهم‌ترین شرکا در بحث‌های طراحی معماری، نصب و راه اندازی تبدیل شده است.

این شرکت از علامت‌های تجاری WILLSTORNG ،®FASHIONBOND® و ALYBONGD® استفاده می‌کند و محصولات به طور گسترده در ساخت دیوارهای پرده‌ای، فرودگاه‌ها، مترو، قطارهای سبک شهری، سقف، ساختمان‌های اداری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، کشتی، کرکره‌های بیرونی و مصالح دکوراسیون منزل استفاده می‌شود.

شرکت Willstrong پیشرو در طراحی و اجرای محصولات آلومینیومی

Willstrong همواره با تکیه بر بهترین مواد اولیه و بهترین محصولات خود سعی در ارتقای کیفیت محصولات خود نیز داشته است. در روند بهبود کیفیت محصولات، ویلسترانگ اقدام به تولید سری کلاسیک محصولات خود کرده است. از این دسته میتوان از پنل‌های کامپوزیت مقاوم در برابر تیتانیوم و حرارت بالا، پنل‌های لاله زنبوری تیتانیوم و روی، پنل‌های لانه زنبوری آلومینیومی، پنل‌های کامپوزیت آلومینیومی، پنل‌های آلومینیومی چین دار، کویل آلومینیوم با پوشش رنگ، سقف آلومینیومی و دیگر محصولات نام برد.

لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین

شرکت لمبه کاران زرین با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ بالا آماده ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می‌باشد.

تلفن‌های تماس   22911813-021 (10خط)

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد لمبه کاران زرین محفوظ می‌باشد.
طراحی وب