Integra

سقف کاذب پیشرفته شرکت Integra

شرکت Integra، طراح، تولید کننده، ارائه دهنده و نصب کننده سیستم‌های سقف فلزی و سقف‌های Climate با تکنولوژی بالا می‌باشد. اگر در جستجوی سیستم‌های سقف پیشرفته با تکنولوژی گرمایشی و سرمایشی هستید که به صورت یکپارچه با طراحی ساختمان شما مناسب باشد Integra گزینه مناسبی است. این شرکت با معماران برجسته‌ای برای طراحی سقف کاذب پیشرفته برای ساختمان‌های اداری، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار در سرتاسر جهان، همکاری می‌کند.

بر اساس کیفیت خدمات ما، هدف ما تبدیل شدن به یک منبع ارجح تامین کننده برای همه مشتریان‌مان شده است.
شرکت Integra شرکت فعالیت طراحی، تولید و نصب سیستم‌های سقفی را از سال 2000 شروع کرد سپس محدوده ی تولیدات خود را در سال 2008 گسترش داد که شامل سیستم‌های سقف بسیار جدید مجهز به فن آوری سرمایشی و گرمایشی است.

فعالیت های شرکت Integra

این شرکت ارائه دهنده سیستم‌های سقف کاذب به سازمان‌هایی مانند: ای‌بی‌ان آمرو ABN AMRO (شرکت خدمات مالی و بانکداری هلندی)، مایکروسافت Microsoft، تی‌ان‌تی اکسپرس TNT (شرکت چندملیتی خدمات پستی هلند)، Amsterdam RAI (یک مرکز همایش در آمستردام هلند) و فرودگاه‌های سنت پترزبورگ و … بوده است.
در سال‌های اخیرشرکت Integra، سیستم‌های سقف کاذب ساختمان‌های بسیاری را در سر تاسر جهان نصب کرده است. این شرکت شعبه‌هایی در هلند و ترکیه دارد. در ضمن همه محصولات مطابق با استاندارد‌های DIN EN20354 و DIN EN ISO 16554 آزمایش می‌شوند.

Integra سیستم‌های سقف کاذب پیشرفته و یکپارچه‌ای را با اجزای آئرودینامیکی و نورپردازی جهت فراهم آوردن محیطی آرام، جذاب و بهینه در ساختمان طراحی می‌کند .آیا به سقف‌های مجهز سیستم سرمایشی و گرمایشی برای نوسازی و اصلاح یا ساخت و ساز جدید سالن، بیمارستان‌ها، ادارت، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار و یا هتل علاقه مند هستید؟ اگر چنین است Integra پاسخ نیاز شماست.

لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین

شرکت لمبه کاران زرین با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ بالا آماده ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می‌باشد.

تلفن‌های تماس   22911813-021 (10خط)

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد لمبه کاران زرین محفوظ می‌باشد.
طراحی وب