رنگ پودری

رنگ پودری الکترواستاتیک

رنگ پودری الکترواستاتیک رباتیک به دلیل عدم وجود حلال، آلودگی كم و دوام و پایداری بالا در صنعت امروز به طور وسیعی استفاده می‌شود. کم بودن ضایعات و دور ریز هنگام فرآیند تولید و مصرف، عاری بودن از فلزات سنگین و غیر سمی بودن این محصولات از دیگر دلایلی هستند که رنگ پودری را از نظر زیست محیطی یک پوشش برتر معرفی می‌کند و موجب شده استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک به عنوان یك روش رنگ‌كاری در سال‌های اخیر به طور چشمگیری رشد کند. علاوه بر مزایای زیست محیطی رنگ پودری، مزایای فنی آن‌ها سبب گرایش زیادی به مصرف این نوع پوشش رنگ در صنایع شده است.

رنگ پودری الکترواستاتیک رباتیک

ویژگی های رنگ پودری

 • تنوع رنگ پودری الکترواستاتیک

  برای سطوح خاص و با خواص ویژه امروزه طیف وسیعی از انواع رنگ پودری الکترو استاتیک وجود دارد، طوری که نیاز‌های مصرف کنندگان اعم از سختی، براقیت، مقاومت در برابر خوردگی، لبه پوشی خوب، هم‌گونی سطح و … تامین شده است.

 • ضخامت رنگ پودری الکترواستاتیک

  رنگ بر روی تمام قطعه ضخامت یکنواخت داشته و شرّه رنگ بر روی محصول به وجود نخواهد آمد.

 • طول عمر رنگ پودری الکترواستاتیک

  در مقابل تغییرات فیزیکی و شیمیایی این رنگ‌ها عمر بیشتری نسبت به رنگ‌های مایع دارند.

 • مقاوت رنگ پودری الکترواستاتیک

  از مقاومت فیزیکی بالایی برخوردار بوده و قطعات پس از رنگ شدن، قابل پرس می‌باشند.

شرکت لمبه کاران زرین با ارائه سیستم پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک سعی داشته است با درک نیازهای طراحان پروژه‌ها، مهندسین مشاور و پیمانکاران امکانات مناسبی فراهم آورد، تا بتواند پاسخگوی گوشه‌ای از نیازهای ساختمانی کشور باشد.

خط رنگ پودری الکترواستاتیک تمام اتوماتیک GEMA

شرکت لمبه کاران زرین در ادامه فعالیت‌های خود اقدام به خرید دستگاه تمام اتوماتیک (روباتیک) رنگ پودری الکترواستاتیک از شرکت گما سوئیس(برترین سازنده سیستم‌های رنگ پودری الکترواستاتیک در جهان) نموده است. با استفاده از سیستم پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک، امکان عرضه کلیه مقاطع آلومینیومی در رنگ‌بندی‌های مختلف فراهم آمده است. مقاطع رنگ آمیزی شده به روش سیستم پاشش رنگ پودری الکترواستاتیک ضمن برخورداری از زیبایی و استحکام، قابلیت انطباق با نوع و رنگ بنا، مقاوم در برابر خش خوردگی، ضخامت یکسان در تمام مقاطع کار، ضد حریق و کاملاً مقاوم در برابر عوامل جوی در دسترس متقاضیان خواهد بود.

لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین

شرکت لمبه کاران زرین با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ بالا آماده ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می‌باشد.

تلفن‌های تماس   22911813-021 (10خط)

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد لمبه کاران زرین محفوظ می‌باشد.
طراحی وب