تایل فلزی

سقف کاذب تایل فلزی

سقف کاذب تایل فلزی با ضخامت 0.5 تا 0.7 میلی‌متر در ابعاد تایل 60×60 و تایل 30×30 از خم كاری و پانچ ورق آلومینیومی به شكل نمایان یا مخفی توسط دستگاه‌های پرس و پانچ CNC تولید می‌گردد.
پوشش رنگ تایل فلزی، پادرکوتینگ یا رنگ پودری الکترواستاتیک می‌باشد و به انتخاب مشتری طبق استاندارد رال اروپا قابل تغییر می‌باشد.
این سقف‌ها در ۴ مدل کلی دسته‌بندی می‌شوند که در هر گروه در ابعاد و طرح‌ها و رنگ‌بندی‌های متنوعی در مجموعه لمبه کاران زرین طراحی، تولید عرضه می‌شود.

تایل های فلزی

تایل سازه نمایان

سقف کاذب تایل فلزی نمایان از خم كاری و پانچ ورق آلومینیومی به شكل نمایان توسط دستگاه‌های پرس و پانچ CNC تولید می‌گردد.

تایل پنهان

تایل سازه پنهان آلومینیومی Clip in system (سپری مخفی) یكی دیگر از سقف‌های شبكه‌ای فلزی است كه سپری آن قابل رویت نمی‌باشد.

تایل HOOK-ON

سقف کاذب فلزی تایل HookOn سیستمی زیبا و یکپارچه را به وجود می‌آورد که در آن از سیستم Hook-on S پنهان استفاده شده است.

تایل ترکیبی

سقف کاذب فلزی تایل ترکیبی از قرار دادن  انواع تایل‌ فلزی در کنار هم به شکل‌های گوناگون ایجاد می‌گردد و جلوه زیبایی به محیط می‌بخشد.

قیمت تایل فلزی

سفارش تایل فلزی

خرید تایل فلزی

قیمت تایل فلزی مورد استفاده در داخل ساختمان با توجه به متراژ و محل قرارگیری آن‌ها متفاوت است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تایل فلزی میتوان به قیمت آلومینیوم خام - ابعاد تایل - پانچ دار و ساده بودن - نوع تایل ها - پوشش رنگ و ... اشاره کرد.
برای آگاهی ازشرایط فروش و قیمت میتوان با واحد فروش تماس حاصل نماید.

لمبه کاران زرین

لمبه کاران زرین

شرکت لمبه کاران زرین با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سقف کاذب با تنوع طرح و رنگ بالا آماده ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می‌باشد.

تلفن‌های تماس   22911813-021 (10خط)

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد لمبه کاران زرین محفوظ می‌باشد.
طراحی وب